Skarga na zloty113 oskarżony przez MikeY

Twój nick: MikeY
Nick oskarżonego: Zloty113
Data zdarzenia: 27.09.2020
Powód napisania skargi: Blokowanie pracy oraz ubliżanie
Opis sytuacji: Siemka wszystkim, w dniu dzisiejszym zauważyłem iż wyżej wymieniony Gracz z pierwszego poziomu wskoczył nagle na poziom czwarty, przy próbie porozmawiania z nim na ten temat wywnioskowałem iż jest to zarówno nie możliwe ale też nie możliwe w kwestii tak szybkiego wbicia takiego wysokiego poziomu jaki obecnie posiada, po jakichś 30/40 minutach do godziny pojawił się ten osobnik wyżej wymieniony ze swoją bandą koleżków z podwórka jednocześnie zastawiając moją postać w celu dalszego zarobku, pierwszy raz mi sie zdarzyła sytuacja gdzie banda cejotów wpada na jakąkolwiek prace i zastawia pracujące tam osoby, jednocześnie byłem pełen podziwu że kolega o nicku Myszonio współdzieli konto z graczem zloty113, tak jakby sobie rozdzielali co mogą tykać a czego nie mogą, z mojej wiedzy wynika również to że współdzielą się majątkiem ale także poziomem postaci który jest przypisany do owego konta, cała banda cejotów z nickami: Yomenik, Myszonio, ejbuczeek, Antonio no i ten cały przywódca cejotów, nie chciałem pisać skargi tylko dlatego że dałem im szanse aby mnie zostawili w świętym spokoju, ale co ujrzałem? obelgi i ciągłe zastawianie mojej postaci, też może się troche uniosłem w tej sprawie z tym banem ale no dzieci inaczej sie uspokoić nie da, interweniowało w tej sprawie kilka osób mianowicie @Fugi ; oraz @Toya, jestem zażenowany takową sytuacją i mam nadzieje że panowie zostaną ukarani.
Dowody (koledzy nie są dobrymi świadkami): Screen numer 1: https://imgur.com/9gzLUo6   Screen numer 2: https://imgur.com/Tk7l3nB Screen numer 3: https://imgur.com/4hBYFPb oraz Screen numer 4: https://imgur.com/BSQvIFJ.
Oczekiwania: Ban na xxx czasu, Mute na xxx czasu.
Dowód na poinformowanie gracza o skardze: https://imgur.com/TWnOL5d

Komentarz

• MYSZONIOMYSZONIO 「GRACZ」
    Mordo co ty gadasz, jakie współdzielenie konta... Gdzie tego dowód? 
    zloty113 wskoczył na 4 poziom, ponieważ między godziną 12, a 16 ciągle siedział ze mną na barze i pracował.
    Fałszywo oskarżasz, a jak przyjechaliśmy wyjaśnić nawet słowa z nami nie chciałeś zamienić.

• zloty113zloty113 「GRACZ」
    edytowano 27 wrzesień
    Ja się wypowiem po południu jutro, ponieważ jestem zmęczony, muszę isć spać
  • MikeYMikeY 「GRACZ」
    Powiem w ten sposób, gdzie mam dowody? bez problemu je przedstawie zarządowi gdy o to poproszą.
    Wskoczył na 4 poziom? Zczitował 4 poziom a nie wskoczył, nagle z 1 poziomu miał 4 coś jest nie tak i albo używacie jakichś oprogramowań albo jesteście noname'ami którzy włączają jakieś szity żeby być lepszym na serwerze.
    Fałszywo oskarżam? Hahahaha, to się dopiero uśmiałem, przyjechaliście wyjaśnić? blokując i wyzywając? Śmieszne te wyjaśnienie było serio, nigdy sie tak fajnie nie bawiłem jak dnia wczorajszego ahahah.

Co do wypowiedzi "Złotego" Wypowiedzieć się musisz bo jesteś oskarżony więc wypadałoby coś konkretnego napisać zamiast "Ja sie wypowiem po południu jutro" "musze iść spać".
    Dodam jeszcze jedno, że jedyne co potraficie robić to blokować czyjąś prace i wyzywać screeny są powyżej i mam nadzieje że za to zostaniecie ukarani bo siejecie patologie na serwerze.
    Jak mówił MYSZONIO między 12 a 16 cały czas graliśmy a ty nas oskarżasz bez podstaw i wyzywasz na pw mnie mam ss. A jeśli chodzi o to blokowanie chcieliśmy pogadać a ty wezwałes supporta. Pisałem ci wejdź na discorda  do nas a ty „Nie gadasz z dzieciakami”. 
  • MikeYMikeY 「GRACZ」
    Owszem, nie rozmawiam z dzieciakami blokującymi prace i wyzywającymi każdego który cokolwiek do was powie.
    Oskarżam bez podstaw? Mam nagrany tab z momentu jak wskoczyłeś z poziomu pierwszego na poziom czwarty.
    Śmiało wstaw tutaj tego "ssa" na którym Cię wyzywam, może i sie uniosłem ale ty jako gracz nie powinieneś w ten sposób rozwiązywać spraw od tego jest administracja serwerowa i licze na to że ty i twoi koledzy z podwórka zostaniecie ukarani za te słowa które kierowaliście bezpośrednio do mnie.
    edytowano 28 wrzesień
    Jakbyś miał to nagrane to byś pokazał mówiłem ci pokaż  a ty „Dam to administracji”. Dam ss gdy będę na kompie. Jak jestem dzieciakiem to chodź na discorda bo jak narazie ty się boisz wejść.
  • MikeYMikeY 「GRACZ」
    edytowano 28 wrzesień
    Chłopie wejde na discorda i będzie odrazu "Jebie ci matke" "chuj ci na starego" skończ mnie zapraszać na discorda bo takich dzieciaków jak ty się na śniadanie zjada, nie będę Ci pokazywał nagrania bo na to nie zasłużyłeś i owszem to co napisałem "dam to zarządowi" jest prawdą i tak też będzie, bo nie będę pokazywał no name'owi nagrania który i tak sie nie wybroni. W dodatku licze że twoi przygłupi koleżcy zostaną nagrodzeni banem na xxx czasu za pisanie obraźliwych słów w moim kierunku i ty jako ich kolega powinieneś napisać to i owo aby przestali używać takich patologicznych słów na serwerze. Zabrakło Ci argumentów, no cóż.
    Tyle ode mnie.

zobaczymy co powie administracja bo jak narazie to nic 
  • MikeYMikeY 「GRACZ」
    no więc właśnie, czekamy na wypowiedź kogoś z administracji.
  • MYSZONIOMYSZONIO 「GRACZ」
    no czekamy

edytowano 28 wrzesień
  • ejbuczeekejbuczeek 「GRACZ」
    edytowano 28 wrzesień
    MikeY, czekamy na TWARDY dowód w sprawie NAGŁEGO przeskoczenia z 1lvl na 4lvl. Bo jedyne co na razie pokazałeś to swoje  bezsensowne pierdolenie głupot. Chłop ci pisze i można nawet to sprawdzić, że siedział na serwerze ponad 4 godziny i dziwi cię to że nagle z pierwszego zrobił się czwarty poziom. Robisz bezsensowną dramę nie mając nawet dowodów czy ich nie pokazując. Dodatkowo mówisz o WSPÓŁDZIELENIU konta nawet nie mając żadnych dowodów, więc fałszywie ich oskarżasz. W mojej opinii jesteś atencjuszem i dziękuje ;) .

• MikeYMikeY 「GRACZ」
    edytowano 28 wrzesień
    "MikeY, czekamy na TWARDY dowód w sprawie NAGŁEGO przeskoczenia z 1lvl na 4lvl. Bo jedyne co na razie pokazałeś to swoje  bezsensowne pierdolenie głupot. Chłop ci pisze i można nawet to sprawdzić, że siedział na serwerze ponad 4 godziny i dziwi cię to że nagle z pierwszego zrobił się czwarty poziom. Robisz bezsensowną dramę nie mając nawet dowodów czy ich nie pokazując. Dodatkowo mówisz o WSPÓŁDZIELENIU konta nawet nie mając żadnych dowodów, więc fałszywie ich oskarżasz. W mojej opinii jesteś atencjuszem i dziękuje ."
    Posiadam takowe dowody lecz tak jak napisałem wyżej przedstawie je zarządowi.
    "bezsensowne pierdolenie głupot"? Człowieku skarga jest na złotego więc nie masz prawa się tutaj wypowiadać co posiadam czego nie posiadam co pisze a czego nie pisze.
    "Dodatkowo mówisz o współdzieleniu konta nawet nie mając żadnych dowodów" Przykro mi ale posiadam takowe screeny jak wasz kolega pisze że wszedł sobie tak o na konto drugiego kolegi czyli to się nazywa współdzieleniem konta jakiego posiada na serwerze.
    Fałszywie oskarżam? Zawsze istnieje możliwość sprawdzenia kto na dane konto wszedł z jakim serialem i o której godzinie i jeśli potwierdzi się moja wersja zdarzeń to zarząd ukara słusznie za takową sytuacje, co do oskarżania za oprogramowania, jest to słuszne gdyż posiadam nagranie potwierdzające że wasz kolega z pierwszego poziomu wskoczył nagle na czwarty, nie wydaje mi się również to że w tak niski czas był w stanie wbić tak duży poziom na postaci gdzie normalna osoba wbijająca sobie doświadczenie musi przesiedzieć na tym dobre 5/6 godzin aby 1/2 poziomy w przód przejść.
    W twojej opini moge być nawet "pedofilem". Mnie osobiście twoje zdanie nie interesuje i tak jak wspomniałem wyżej nie masz prawa wypowiadać się w skardze jeżeli o to nie poprosi ktoś z administracji będącej na randze zarząd lub administrator.
    Czekam na wypowiedź rangi zarząd bądź kogoś niżej postawionego w szczeblach administracyjnych.
    To sobie pracuj na tych obrabiarkach nadal i sie potem dziwisz ze mamy takie poziomy.
  • MikeYMikeY 「GRACZ」
    Czekam na decyzje zarządu.
    Nie twój interes gdzie pracuje jak i z kim.

To se poczekamy trochę bo mają ciekawsze zajęcia niż ta skarga która nie ma sensu.
  • Wszystkie osoby dostają wpisane do listy przewinień serwerowych, następna sytuacja zakończy się tymczasowym banem.
    Temat zamykam.
Ta dyskusja została zamknięta.